ETF بیت کوین: جریان ورودی ای تی اف بلک راک و فیدلیتی به رقم خیره کننده 900 میلیون دلار رسید.

photo_2024-03-06_14-00-57

بیت‌کوین ETF: بلک راک و فیدلیتی در بحبوحه نوسانات بازار، ورودی سرسام‌آور 900 میلیون دلاری را در 5 مارس ثبت کردند.
علاوه بر ETF بیت کوین که اخیراً اضافه شده است، شرکت مدیریت دارایی Grayscale Investments یک صندوق سهام جدید را معرفی کرده است.

صندوق درآمد پویا Grayscale (GDIF)
پستی در X جزئیات یک صندوق سرمایه گذاری ارز دیجیتال تازه راه اندازی شده از Grayscale به نام Grayscale Dynamic Income Fund (GDIF) را نشان داد. به گفته مدیر دارایی، این اولین محصول سرمایه گذاری با مدیریت فعال Grayscale است که بر سهامداری چند دارایی متمرکز شده است. GDIF برای تسهیل شرط بندی دارایی های دیجیتال برای دریافت درآمد، عمدتاً به دلار آمریکا، طراحی شده است.
دقیقاً، درآمدی را بهینه می‌کند که به شکل پاداش‌های سهام مرتبط با دارایی‌های دیجیتال اثبات سهام (PoS) است، با افزایش سرمایه از چنین سرمایه‌گذاری‌هایی به عنوان یک هدف ثانویه. این صندوق از 29 فوریه فعال بوده و از آن زمان تاکنون از 9 ارز دیجیتال پشتیبانی کرده است.

به طور مشخص، 9 بلاک چین پشتیبانی شده از GDIF عبارتند از: Aptos (APT)، Celestia (TIA)، Coinbase Staked Ethereum (CBETH)، Cosmos (ATOM)، Near (NEAR)، اسموز (OSMO)، Polkadot (DOT)، شبکه SEI (SEI). و سولانا (SOL). بر اساس بیانیه منتشر شده، توزیع سود هر سه ماه یکبار خواهد بود.

Michael Sonnensheinn، مدیر عامل Grayscale، در مورد تلاش شرکت خود برای ماندن در خط مقدم نوآوری و توسعه در حال انجام در حوزه رمزنگاری صحبت کرد.
Sonnensheinn توضیح داد: “به عنوان اولین صندوق ما که به طور فعال مدیریت می شود، GDIF گسترش مهم مجموعه محصولات ما است و سرمایه گذاران را قادر می سازد تا از طریق راحتی و آشنایی با یک وسیله سرمایه گذاری منحصر به فرد در سهامداری چند دارایی شرکت کنند.”

Grayscale اکنون در حال بررسی طرح‌های پاداش Staking است
چشم انداز فعلی بازار ارزهای دیجیتال بر زمان مناسب برای رونمایی از GDIF تاکید می کند، به خصوص با توجه به اینکه بیت کوین در اوایل روز سه شنبه به بالاترین رکورد جدید تاریخ (ATH) بالای 69000 دلار رسیده است. با وجود اینکه بیت کوین در چند ساعت گذشته افزایش یافت، این سکه اکنون قیمت بازار پایین تری دارد که نشان دهنده نوسانات شدید است.

قیمت بیت کوین اکنون با کاهش 5.83 درصدی در 24 ساعت گذشته به 63390.98 دلار رسیده است.

منبع : coingape

Related Posts

Leave a comment