ربات ChatGPT قیمت کریپتو را تجزیه و تحلیل می کند.

IMG_20230528_150035_505

دنیای کریپتو همیشه در حال تغییر است، با ظهور ChatGPT که روشی را که معامله‌گران انجام تحقیق و تجزیه و تحلیل انجام می‌دهند متحول کرده است.

 قدرت تحلیلی ChatGPT به معامله گران این امکان را می دهد تا بینشی در مورد مسیرهای قیمت ارزهای دیجیتالی مانند بیت کوین و اتریوم در آینده به دست آورند و ابزاری ارزشمند به جعبه ابزار معاملاتی خود اضافه کنند.

 ربات ChatGPT با استفاده از قابلیت‌های پیش‌بینی قدرتمند خود، پس از ارائه دیدگاه مبتنی بر هوش مصنوعی در مورد وضعیت فعلی بازار ارزهای دیجیتال، سرفصل خبرها شده است.

 بازیگران بزرگی مانند بیت‌کوین و اتریوم در هفته‌های اخیر دچار افت شده‌اند و سرمایه‌گذاران از رکود در بحث‌ها برای افزایش سقف بدهی ایالات متحده ناامید شده‌اند.

 با این وجود، تجزیه و تحلیل ChatGPT نشان می‌دهد که حرکت نزولی فعلی تنها یک ضربه کوچک است و این که بازار می‌تواند در نیمه دوم سال بازگردد.

 به اساس تحلیل ChatGPT، ارزش بیت کوین می تواند در شش ماه آینده بین 40000 تا 45000 دلار افزایش یابد که به معنای افزایش بین 51% تا 70% بر اساس قیمت فعلی است.علاوه بر این، ChatGPT تخمین می زند که قیمت اتریوم می تواند تا پایان سال به قیمت 3000 دلار بازگردد. این نقطه قیمت از آوریل 2022 دست نخورده است و جهشی 65 درصدی نسبت به قیمت امروز خواهد بود.

جدا از بیت کوین و اتریوم، ChatGPT پیش‌بینی می‌کند که میم کوین Dogecoin، بازگشتی دوباره پیدا کند. این مدل پیش‌بینی می‌کند که DOGE می‌تواند تا پایان سال 2023 به 0.12 دلار برسد یک افزایش سالم 69٪.

 این پیش‌بینی‌های خوش‌بینانه به گرمی مورد استقبال گاوهای ارز دیجیتال قرار می‌گیرد که اخیراً شاهد افت 10 درصدی یا بیشتر در اکثر سکه‌های اصلی بوده‌اند.

همچنین طبق ChatGPT، قیمت PEPE ممکن است تا پایان سال به 0.00000010 دلار بازگردد – و احتمالاً حتی پایین تر.

 اگر این اتفاق بیفتد، پپ کوین از 5 می 77 درصد کمتر از بالاترین قیمت خود معامله می شود.

اگرچه ChatGPT نسبت به آینده بازار کریپتو خوش بین است، اما بسیاری از سرمایه گذاران در صورت تحقق نیافتن این سناریوها به دنبال گزینه های جایگزین هستند.

 یکی از جایگزین‌هایی که در بازار مورد توجه قرار می‌گیرد، میم‌های وال استریت (WSM) است – یک ارز دیجیتال جدید که از جنبش شرط‌بندی وال استریت الهام گرفته شده است.

 وال استریت میمز به دنبال اهرم حرکتی است که توسط این جنبش در سال 2021 در جریان گردبادی که فشار کوتاه GameStop بود، ایجاد کرد.پروژه Wall Street Memes در حال حاضر دارای بیش از 400000 دنبال کننده در پروفایل های رسانه های اجتماعی خود است که نشان دهنده حمایت جامعه باورنکردنی از آن است.

 اکنون، تیم Wall Street Memes به تازگی توکن خود را راه اندازی کرده است، WSM، که به اعضای انجمن اجازه می دهد تا به طور بالقوه از رشد جامعه سود ببرند.ChatGPT در حال حاضر نسبت به چشم انداز WSM خوش بین است و معتقد است که پس از فهرست شدن در صرافی های بزرگ، ارزش آن می تواند افزایش یابد.

 بر اساس ChatGPT، WSM می‌تواند موجی از هیجان و اشتیاق را به دنبال فهرست صرافی‌های خود برانگیزد – توکن را به سطح 0.15 دلار سوق می‌دهد که یک «افزایش قابل‌توجه» نسبت به قیمت فعلی آن است.

Related Posts

Leave a comment